Sveiki !!!

Miltelinis dažymas – elektrostatinis miltelinis dažymas. Dažymo metu milteliai pakraunami krūviu.

Miltelinio dažymo procesui naudojami milteliai kurie yra pigmento ir smulkiai sumaltos dervos dalelių mišinys. Milteliai, kurie yra elektriškai įkraunami ir užpurškiami ant metalo ar aliuminio paviršiaus, kuriam reikalinga danga. Kaitinat milteliais padengtą gaminį krosnyje, įkrautos miltelių dalelės laikosi ant įžeminto gaminio paviršiaus, kol išsilydo ir suformuoja tvirtą ir lygią dangą.

Miltelinis dažymas – yra ekologiškas
Miltelinis dažymas yra draugiškas aplinkai nes sudėtyje neturi kancerogenų ir organinių lakiųjų dalelių.

Miltelinio dažymo procesas pats savaime siūlo dar vieną privalumą – jis yra draugiškas aplinkai, beveik be taršos! Dažymo metu panaudoti milteliai, tie kurie nepateko ant dažomo paviršiaus, visada gali būti surinkti ir panaudoti antrą kartą. O ne išmetami i atmosferą, kaip atsitinka dažant šlapiu būdu, kur skiediklis beveik visada patenka į aplinką.

Miltelinis dažymas yra sausa apdailos technologija, kuri, atsiradusi daugiau nei prieš keturiasdešimt metų Šiaurės Amerikoje, jau spėjo tapti populiaria visame pasaulyje. Vis daugiau ir daugiau įmonių, įvertinę aukštą technologijos kokybę, leidžiančią maksimizuoti gamybos našumą ir užtikrinti kokybišką ir tvirtą apdailą, pritaiko ją savo produkcijoje. Technologijos patrauklumą didina ir  beveik neribota spalvų pasiūla, platus panaudojimo spektras, apdailos ilgaamžiškumas.